Live Communicatie & Events Live Communicatie & Events

Team

Woorden én daden voor het mooiste eindresultaat

MARIELLE BEEK

AANVOERDER

Marielle@eastside.nl 06 531 56 300

Troubleshooter die denkt in oplossingen

BRENDA MULDER

PROJECT MANAGER

Brenda@eastside.nl 06 523 34 032

Chef alles en nog veel meer

YVONNE GOUWENBERG

OFFICE MANAGER

Yvonne@eastside.nl 023 55 122 20

Matchmaker met luisterend oor

HANS VAN DIJK

PROJECTMAKER

Hans@eastside.nl 06 204 49 938

Geweldige grafische goeroe

CARLO WALHOF

GRAFISCH VORMGEVER

023 55 122 20

Sprankelend karakter met goed stel hersens

ANNEMIEK VAN DE MAST

PROGRAMMAMAKER

Annemiek@eastside.nl 06 202 54 078

Pracht communicatiekracht

MARJOLEINE VISSCHER

CONTENT MAKER

Marjoleine@eastside.nl